JÕULUD'18

Hei, armsad!

Pühad ongi läbi ja ma loodan, et kõigil on olnud soojust täis aeg koos kallite inimestega. Minu pühad on möödunud rahulikult pere seltsis. Kuidas sinul on läinud?
Ma ei ole väga lume armastaja, aga mul on hea meel, et jõuludeks oli lumi maas, see aitas jõulutundele kaasa. Perega leppisime kokku, et suuri kingitusi ei tee, seega tänane postitus on pühendatud peamiselt PR kingitustele. 

Vita Liberata - pikemat aega kuulunud mu lemmikute hulka oma orgaanilise koostise, püsivuse ja isepruunistajatele iseloomuliku lõhna puudumise poolest. 
Selle komplekti ostsin endale ise jõuludeks, kuna pakikesse kuulus ka Vita Liberata Body Blur, mida armastan kasutada pildistamiste ajaks. See toimib põhimõttel, et pesed selle hiljem maha - nagu jumestuskreem.  
Pakike sisaldas Fabulous Tinted Self Tan Mousse 200ml Body Blur™ HD Skin Finish 50ml, super pehmet kuldset aplikaatorkinnast, luksuslikku roosat kosmeetikakotti. 

Beautyblender - kuulus osana mu kingikotti, mille ma olen praeguseks hetkeks juba laiali pakkinud. Mul oli tohutult hea meel, sest Beautyblender on just see asi, mida mul on alati vaja. Kuna ma vahetan seda iga kahe kuu tagant. Pakikesse kuulus kaks spetsiaalset seepi hooldamiseks, üks kaitseümbris ja kaks Beautyblenderit. Sa oleksid selle pakikese lõhna pidanud tundma, nagu komm. 

Cellbes.ee saatis mulle enne jõule ülinunnu karvase musta kasuka, ma olin just endale roosa ostnud Reservedist, aga karvaseid kasukaid pole kunagi liiga palju. 

Plus Betu kiitis heaks ja läks sinna peale kohaselt sõtkuma, lol. Lorealil lisandusid Coloristale sätendavad tooni andvad juuksesädelused. Minule saadeti roosa kuld ja hõbedane, ma ei ole neid veel proovinud, kuid kel huvi andke märku, teen sellest eraldi postituse. 


Betu pakike! Mul oli siiralt hea meel seda saada, sest Betu on alati nii elevil kui mulle mõni pakk tuleb ja tema pakike, oli minu jaoks ka elamus, sest Purina Gurmee on olnud kogu aeg tema menüüs koos Royal Caniniga esikohal ja Betu rõõm kirejldamatu. 

Purina hoolitses ka selle eest, et meie kuusk oleks ilusti ehitud ja saatis eriti nunnud kuuseehted, mis hästi kolisevad ja mida Betu suurima heameelega kuuse otsast püüab. 
Kocostar huulemask - Üks põhjused, mis ma külma ei armasta, on sellepärast, et see mõjub näonahale ja huultele laastavalt. Õnneks saatis Kocostar mulle uue  roosi huulemaski, mis niisutab ja parandab huule seisukorda. 


Nomination Italy avas hiljuti uues Tallinnas asuvas kaubanduskeskuses T1 poe ja selle puhul toimus ülimalt särav ja glamuurne ehete pidu. Ikoonilise Itaalia bränid valikus on nii meeste kui ka naiste ehteid, kellad ja muud aksessuaarid. Valikust leiad erinevad mustrid ja sümbolid, samuti käsitsi paigaldatud poolvääriskivid ja tsirkoonid. Lülid on 18-karaadisest kullast, hõbedast ja 9-karaadisest roosast kullast.

Minu kingituseks sai selline stiilne käeehe.

NYX - Mul on nendel pühadel eriline kullavaimustus peale tulnud, kogu mu meik on inspireeritud pühadesärast selletõttu on minu valikus just need NYXi tooted, muide neil on hetkel väga head pakkumised, mine vaata järgi!
Dove saatis mulle suure karbitäie ülimõnusaid tooteid. Ma olen väga palju head kuulnud nende isepruunistaja kohta, kuid endal kogemus seni puudus, olin kasutanud peamiselt Vita Liberatat. Dove eelis on kindlasti see, et ta on taskukohane. Pruunistab järk-järgult, kuid lõhn on küllaltki intensiivne. Minul püsib päevitus ca. 4 päeva peal uuendamata, kuid 
kindlasti on nahatüüp ka määrav püsivuse juures. Soovitan!Mul on nii hea meel kõigi nende pakikeste üle, kuid ennekõike teie üle, kes te mind jälgite ja mu blogi loete! Sest tänu teile on mul võimalik tagasisidet anda nendele toodetele ja jätkub motivatsiooni postitusi kirjutada. Kingitused on alati toredad, kuid pidagem oluliseimaks lähedastega koosveedetud aega, olgem üksteisel rohkem olemas ja mitte ainult sotsiaalmeedias!

Ilusat uut aastat,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram