Elu on sinu looming...muuda see ilusaks / Sandrelle Beauty

Hei!

Kas see kaunis lause tuleb tuttav ette? Täpselt nii ongi...sest tegelikut kõik on enda kätes. Mind on pikemalt üks naine inspireerinud, oma toimekuse ja kauni visuaaliga, tema fotod annavad edasi püüdlikkust kogu aeg millegi parema järele. Samas inspiratsiooni tulemuste nautimise . Kindlasti oled juba kuulnud Sandrelle Beauty'st? Nii paljud inimesed ja ilublogijad on taevani kiitnud tema tooteid.Olen varasemalt Sandrelle tooteid kasutanud ja rohkem kui rahule jäänud. Seekord sain kingituseks kuus suurepärast toodet, mida on võimalik sinulgi endale võita...Choco-Mint ja Roosa Vaarikas vahustatud kehakoorija - kui tavaline koorija puhastab nahka jättes selle pehmeks ja niisutatuks , siis antud koorija niisutab nahka sügavuti. Niisutus on tuntav, vaatasin, et toode sisaldab erinevaid õlisid nagu shevõi, kookosõli, oliiviõli ning E-vitamiini, mis hoiab naha säravana. See on nagu vahukoor!


Suhkrutükikestega kehakoorija - Virsik, Roosa Vaarikas ja Mustikas,  - Ka "tavaline" koorija on nii eriline. Loomuselt tugevateraline, kuid tagab efektiivse tulemuse. Jätkuvalt see lõhn...kõik Sandrelle Beauty lõhnad on imelised, küsimus on vaid eelistuses. Antud koorijad sisaldavad samuti rikkalikke õlisid (sheavõi, kookosõli, oliiviõli) ning 100% naturaalst värvi ja aroomiõli.
Kehasufleed...nendest ei saa üle ega ümber. Sandrelle Beauty peaks mind varustama nendega, sest ma    olen loobunud teisi tooteid kasutamast.

Minu lemmikuks on otse loomulikult sädelev kehasuflee, sest olen ju teada highlighteri friik ja selle tootega ei ole highlighterit vajagi. Suve must have! Kuna kehasuflee ei sisalda vett on tema säilivusaeg pikem, kuid soovitusilik on ära tarbida poole aasta jooksul. Mul läks eelmise sufleega kuu...
Minu vaieldamatu lemmik

Papaia kehasuflee - ilma sädeluseta, kuid samuti väga niisutav ja super intensiivse lõhnaga. Sisladab sheavõid,  kookosõli ja magusa mandli õli. Muide see on Sandrelle Beauty bestseller! Ja ma ei imesta- lõhn on lihtsalt imeline.GIVEAWAY!

Loosis osalemiseks ei pea tegema muud kui jälgi Instagramis:
                                               @sandrellebeauty
                                           @muakristiinas

Kirjuta kommentaaridesse vähemalt neli sõbrannat, kes veel võiksid loosis osaleda. Võiduvõimaluse suurendamiseks jaga fotot oma stooris või IG feed'is märkides ära @sandrellebeauty ja @muakristiinas GIVEAWAY

Võitja selgub 15.08.2018

Head loosõnne!

Ühtlasi, suve lõpuni on kõik Sandrelle Beauty tooted koodiga "@muakristiinas" -20% soodsamad.

Ilusat suve,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram