Beautyblender®

Hei armasad!

Mõni aeg tagasi saatis Polhem mulle pakikese Beautyblenderilt, mis sisaldas ühte beautyblenderit, Instacleanserit ning Beautyblender Defenderit. Mul on siiralt hea meel selle pakikese üle, sest kasutan Beautyblenderit juba aastaid.


Miks Beautyblender?
Tavakasutajale on sellega kõige mugavam hajutada ning ajakulu minimaalne kuna Beautyblender tuleb märjaks teha enne kasutust, jääb tänu sellele jumestus värskem. Beautyblender on pehme ning sobitub ideaalselt näokuntuuride järgi hajutamiseks. Lisaks on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba. Peale veega niisutamist.


Olen proovinud ka huvipärast järele tehtud versioone, minu jaoks peamine erinevus originaalist on olnud materjali vahe. Originaal on tõeliselt pehme, mis tagab ideaalse hajutuse värskuse ning seetõttu mu lemmik.


Beautyblender Instaclean - Selle toote üle ma olen tõeliselt elevil. Hea lahendus puhastada Beautyblender kiirelt kui täispuhastamiseks aega või võimalust ei leidu.


Beautyblender Defender - alati on probleem, kuhu oma meigikäsnake panna, sest ei taha ju et see teisi tooteid määriks, samas ei tahaks kinnisesse karpi ka panna, sest seal levivad bakterid kui toode on märg. Peamiselt olen selle jaoks Beautyblenderi karpi kasutanud, kuid firma on välja tulnud spetsiaalse ümbrisega, millega saab suurepäraselt toodet kaasas kanda ning laseb õhku läbi.
Kui sul tekkis küsimusi kirjuta mulle IG!
Ilusat suve,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram