SEIK - emadepäeva eri

Hei!

Tänane postitus on teistsugune, sest pühapäeval on ju emadepäev. Sellega seoses postitus SEIK brändist, mis on õpilasfirmast kujunenud, inspireerides sind iga päev väikeste detailidega, tuues põnevust ja seiklusi. Minu jaoks on alati väikesed positiivsed detailid olnud väga suure tähtsusega, sest nendest kujuneb üldpilt, sinu enesetunne ja edukus, mis tahes eluvaldkonnas. Seega ümbritseme end positiivsega, teeme head ja hoiame endas tänutunnet. See toimib, päriselt!

Minu varasemat postitust SEIK brändi kohta saab lugeda SIIT.Emadepäevaks on SEIK tulnud välja kahe uue raamatuga.

100 asja, mida ema ja tütar vähemalt korra elus tegema peaksid - ehk võtate ette ühe erilise seikluse? Ütlete kui kallid te teineteisele olete. Lihtne tõde, kuid inimesed kipuvad unustama, sellepärast on ka lihtsaid asju hea meelde tuletada vahepeal. Sellest raamatust leiad 100 ilusat ja vaheldusrikast ideed, mida ema ja tütar vähemalt korra elus tegema peaksid.

100 asja, mida teha, kui lapsed on kodust välja kolinud - Mina kolisin hiljuti kodust välja, õnneks mu ema vist väga selle üle ei kurvasta. Btw meil ei ole emaga halvad suhted, pigem vastupidi - oleme väga lähedased, kuid sellegipoolest otsustasin mina ühe osana kingitusest selle raamatu kasuks.

Raamatust leiab ema inspiratsiooni end taasavastada,  tuletada meelde mõni hobi, mida uuesti teha või mõni crazy idee, mida üksi või üheskoos partneriga ette võtta, kui lapsed on kodust välja kolinud.Kas pole mitte cool? Ja see raamat on väga okei hinnaga AINULT  9.99€

Lisaks on mul veel nende külalisteraamat. Mõtlesin, et kliendid saaksid  sinna mulle toredaid mõtteid kirja panna. Raamatuga on kaasas kleepsud.
Ja otse loomulikult kalender  - mul on neilt kaks kalendrit, üks on ülimugav lauale panemiseks inspireerivate sõnumitega disaini kalender ning teine seinakalender.


Kellel läks mõte kalendri peale, siis hetkel on need POOLE SOODSAMAD ehk tavalise 15€ asemel 7.50€. Aasta on küll peaaegu poole peal, kuid ilusa kalendri jaoks pole kunagi liiga hilja.

Much love,
Kristiina


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram