Must have! Hydra Genius Aloe Water Loreal Pari'lt

Hei!

Hiljuti saatis Loreal mulle testimiseks uued geelkreemid nimega Hydra Genius Aloe Water.
Mille üle mul on tohutult hea meel - leidsin endale uue lemmiku! Tegu on super niisutavate toodetega, mis samas sobivad ka rasusele nahale. Kasutan seda meigi alla ja vahel enne magama minekut, olenevalt naha niiskustaseme seisukorrast. Kellel on kuiv nahk, see on tõesti must have! Toode sisaldab ka hüaloroonhapet, mis aitab niiskustasakaalu hoida, Aloe rahustab nahka.

Kuna mul on super kiire elutempo, siis on minu jaoks oluline, et elus toimiks asjad kiirelt ja efektiivselt. Alustades läpakast, telefonist, trennist...lõpetades näokreemiga. Mul ei ole aega oodata kümneid minuteid, et kreem  nahka imenduks, siinkohal on minu poolt jällegi üks suur plusspunkt sellele tootele. 1-2 minutit ja  toode on täielikult imendunud.


Lubab:  - 72h niisutust
              - värksemat ja pehmemat nahka.

Sain teistmiseks kaks varianti -  Hydra Genius Aloe Water kuivale ja tundlikule nahale ning normaalsele ja segatüüpi nahale.
Kasutan hetkel esimest varianti.

Olen kasutanud umbes nädala ja võin julgelt väita, et toode on tõesti oma eesmärgi juba seni täitnud. Käisin Kaubamajas uudistamas ning seal on selle toote hinnaks 13.99. Uskumatu kui hea hinnaga võib väärt tooteid leida.
Alustasin hiljuti oma youtube kanaliga, mille leiab SIIT kui sa loed mu postitusi, siis jälgi mind ka youtube'is, sest varsti on oodata ilulemmikute postitust! Kui sul on mõtteid, mida võiksin youtubeis kajastada, siis let me know, ma tahaks väga teada, milliseid postitusi te eelistate!

Much love,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram