Loreali uued šampoonid/ EI kahjulikele koostisosadele + GIVEAWAY

Hei nunnud!

Käes on esmaspäev ja on aeg järjekordseks postituseks. Seekord on vaatluse all šampoonid! Hiljuti tuli Loreal välja uute Elvital Low Šampoonidega, mis on eriti kvaliteetseks kujunenud.
Mulle üllatuseks need ei vahutanud. Kui rohkem uurisin, selgus et tegu ongi õrnatoimelise šampooniga, need ei vahuta  kuna ei sisalda sulfaate, mis on teatavasti  kahjulikud ühendid šampoonides.
Šampoonid sisaldavad endas ka maski ja palsamit. Ma olen üldiselt skeptiline selliste 3 in 1 toodete osas, aga ma pean tõdema, et minu skeptilisus ei olnud siinkohal asjakohane.
Elvital Total Repair 5 Low Šampoon - Kahjustatud, kuivadele juustele, toidab juukseid sügavuti. See šampoon võitleb kuivuse, hapruse, elutuse, kareduse ja tuhmuse vastu! Must have toode, selle ma tahaksingi teile välja loosida! Selleks, et loosist osa võtta, mine tseki mu INSTAGRAMI, otsi üles tootepilt ja tingimused leiad foto alt. Head loosiõnne!


Elvital Color-Vive Low Šampoon - värvitud, nõrgenenud juustele, elavdab juukseid ning muudab värvi säravamaks.Elvital Extraordinary Oil Low Shampoo - Kuivadele ja kahjustatud juustele, šampoon toidab juukseid sügavuti, muutes need super siidiseks ja pehmeks.
Much love,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram