Näohooldus + jumestuskreemid rasusele nahale!

Hei!

Mõtlesin kirjutada iga nädal ühest nahatüübist ning selle hooldusest & sobivatest jumestuskreemidest, mida võiks katsetada.

Alustan rasusest nahast. Selline nahk on liigse läikega, võimalikud on vistrikud ning komedoonid, sest kahjuks on ka bakterid on kerged levima. Väga oluline on näohooldus. Kindlasti tuleks seda puhastada korrapäraselt ja niisutada. Soovitaksin pesta käsnaga või spetsiaalse kindaga ja valida pigem kas geel või vaht. Õlibaasil tooteid kindlasti antud nahatüübi puhul välitida. Hiljem oleks oluline teha toonikuga üle, et nahk saaks täielikult puhastatud. Peale toonikut soovitaksin kas geeli või seerumit, mis on spetsiaalselt mõeldud probleemse naha rasuehitust reguleerima.                                            


Jumestuskreemid

Maybelline Fit Me Matte Poreless - Koostises on rasu imavad puudrid, mis vähendavad naha läikimist, ühtlustav puuder peidab poorid ja vistrikud. Olen ise proovinud, küllaltki kattev, natuke raske tekstuuriga, kuid hiljem näos seda tunda ei ole. Hind ca 14€.

Loreal Infallible 24h Matte - Lubab, et on vee-, higi - ja niiskuskidel jumestuskreem, lubab matti lõpptulemust terveks päevaks. Ütlen ausalt, see on üks minu lemmikuid jumekaid kui näiteks fotoshuut on. Töötades Lorealis,  tean ka, et väga paljud inimesed on sellest abi saanud probleemse naha korral. Seega julgen soovitada. Negatiivne külg on, et küllaltki kiiresti tuleb ära blendida, et rante ei jääks, aga lõpptulemus kaalub selle väikese miinuse üles. Hind ca 15€

Giorgio Armani Beauty Maestro Fusion - Ise ei ole proovinud, kuid olen palju head kuulnud, selle tootega ei olevat puudrit juurde tarviski. Hind jääb 70€ kanti.

Clarins Everlasting Foundation + SPF15 - Kerge koostisega, peidab punetused, tumedad laigud ning lubab hoida naha matina kuni 18h. Eks püsivus oleneb jällegi inimesest. Lubab veatut jumet ka  kuumuses. Soovitan proovida!

NIPP! Kindlasti soovitan kasutada antud nahatüübi puhul puudrit, kanda peale tupsutades kasutades meigipatja. Nii kinnitub puuder paremini nahale ning nahk püsib kauem matina!
Soovitan Loreali läbipaistvat mineraalpuudrit.


Palun andke mulle teada, millest te veel lugeda sooviksite! Et olla kurskis värskeimate postitustega follow mind instagramis!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram