Minu TOP 5 ripsmetušid

Hei!

Kallid lugejad, imelist uut tegude-ja armastusrohket uut aastat! Aitäh, et olete mulle kaasa elanud nii instagrami kui ka blogi vahendusel! See tähendab mulle palju.  Võimalusel üritan blogisse postitada  iga esmaspäev ja neljapäev. Minu igapäevaste tegemistega saad end kursis hoida instagramis. Kui teil on mõtteid, millest võiksin kirjutada, siis kindlasti pange mulle postkasti.
Aga täna otsustasin kirjutada ripsmetušidest. Kas sina oled üks nendest, kes läheb poodi plaaniga ripsmetuši osta ja siis seisab riiuli ees nõutult, milline tušš valida? Mis firmalt? Veekindel?Ilmastikukindel? Või siis mõtled, mis vahe nendel harjastel on??

Ma seletan natuke lahti. Ripmsetuše on erinevaid oma harjaste ja koostise poolest, on veekindlaid, ilmastikukindlaid ja klassikalisi, mis tulevad kergelt meigieemaldajaga maha. Kui sul on pigem tundlikud silmad, siis soovitan mitte veekindlaid kasutada, sest  igapäevane kasutamine ja eemaldamine võib kujuneda silmade jaoks kurnavaks.
Mulle meeldivad kummiharjad rohkem, sest need eraldavad ripsmeid paremini ega jäta tükki. Tulemus jääb pigem loomulikum kui kanda üks kiht.
Seega poodi minnes mõtle kõigepealt, milline eesmärk võiks ripsmetušil olla.
Kas ta peaks olema veekindel või pigem mitte? Kas soovid loomulikumat või täidlasemat tulemust?
Alljärgnevad tušid on pigem maksimaalset efekti andvad.

1) Urban Decay - Troublemaker - Ütlen ausalt, neil on väga hea turundus. Mina ostsin selle tänu reklaamile, omapärasele välimusele ja muidugi pealkirjale. Kasutan seda hetkel ja ma pean ütlema, et tõesti ta pikendab ja tihendab ripmseid mitmekordselt. Ostsin selle Soomest koos 24/h silmapliiatsiga. Hind oli 35€. Ütleme nii, et on ka teisi väga häid ripsmekaid, mis täidavad sama eesmärgi ning on soodsamad, kuid nii cooli pakendit ja pealkirja kuskilt mujalt ei saa.

2) MaxFactor - False Lash Efect
Seda ma kasutasin küllatki ammu, kuid ta on meede jäänud oma ultra tiheduse poolest. Toode ei ole veekindel. Hind umbes 15€.

3) Maybelline - Lash Sensational
Ajatu lemmik. Pikendab, tihendab, koolutab, ei pudise. Tuleb kergelt meigieemaldajaga maha. Hind jääb umbes 13€ kanti.

4) Maybelline - Big Shot!
Mul avanes võimalus seda mõni aeg tagasi testida ja ka see ripsmekas jäi meelde oma volüümi poolest. See ei ole jällegi veekindel. Hind jääb 14€ kanti.

5) Loreal Paris - X-Fiber
Mingi aeg oli ta Euroopas täiesti läbi müüdud. Tegu on tõesti väga hea tušiga. Esimene pool pikendab ja tihendab, teine pool mitmekordistab volüümi.  Hind jääb 17€ kanti. X-Fiberist saab rohkem lugeda SIIT
Much love,
Kristiina


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram