Juuksed kasvama + enne & pärast!

Hei!

Tänaseks teemaks juuksehooldus. Sain hiljuti paki Aravonilt. Pakikeses oli kolm Placent Activi toodet - šampoon, palsam ja juuksekasvu stimuleerivad ampullid. Muide, pakk tuli ülikiirelt kohale, eelmisel õhtul esitasin tellimuse ja hommikul oli juba kohal. Super!
Placent Activi ideeks on stimuleerida juuksekasvu, peatada väljalengevust, siidiproteiinid pehmendavad juukseid ja platsenta ekstrakt parandab peanaha niiskustasakaalu.
Mis on eriti positiivne - nende tooted on väga taskukohase hinnaga.Minu kogemus. Ma ütlen ausalt, olen vaimustuses. Mul on küllaltki rikutud juuksed, mis vajavad väga niisutavaid vahendeid. Kõigepealt pesin juuksed, loputasin. Lisasin palsami, hoidsin peas ca. 5 minutit ja loputasin.
Peale pesu juukseid katsudes olid need juba tunduvalt pehmemad kui tavaliselt. Föönitasin ära ja mul on reaalselt kahju, et ma ei saa teile edasi anda seda pehmust, millised mu juuksed on! :D
Kahu on tunduvalt vähem ja juuksed on siledamad.

Placent Activ Milano šampoon
Tugevdab juukseid, aitab kaitsta väliste keskkonnamõjude eest, pidurab juuste väljalangemist. Hind 12€.


Sama toime, mis šampoonil tugevdab juukseid, toidab neid, pidurdab väljalangemist. Palsamit soovitan kanda juuste otstele või poolest saati juuste pikkusele.Toote hind 12€.                                                                                                                                                                     

Placent Activ Milano juuksekasvu soodustav seerum
Soovitatakse õhukeste ja rabetate juuste puhul, pidurdab väljalangemist. Kasutasin peale pesu, hõõrusin peanahale rätikkuivadesse juustesse. Ampulli otsa on kõige mugavam ära murda rätikuga. Pakis on 12 ampulli. Tehakse kuurina iga kahe päeva tagant (kaks karpi) ja edaspidi
1-2 korda nädalas. Mina teen läbi kuuajase kuuri.
       Mis puudutab juuksekasvu, siis ma olen küll põnevil. Hetkel on mu juuksed nii pikad nagu pildil võib näha, lisan foto juurde kui olen Placent Activi kuuri täiesti läbi teinud. Jälgi instagrami story'sid!


Kellel tekkis huvi, siis praegu on komplekti hind väga soodne, üks toode oleks nagu peaaegu tasuta! Vaata pakkumist SIIT.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram