Inspiratsioon - Tegude Kalender + sooduskood!


Hei!

Otsustasin kirjutada postituse inspiratsioonist. Kas sa oled mõelnud, et miks mõnel inimesel läheb enamjaolt elus hästi, teisel aga juhtuvad pidevalt negatiivsed sündmused? Ma usun, et kõik on energia, vastavalt enda mõtetele ja elustiilile on ka sinu reaalsus. Mulle meeldib ennast ümbritseda inspireerivate inimestega ja ma armastan motiveerivate sõnumitega kõikvõimalikke asju. Paar päeva tagasi lisandus minu koju Inspiratsiooni Kalender. Kui ma  pakikese kätte sain, oli mul kohe hea tunne, sest juba esimene leht oli nii siiras ja positiivne.
Kalendril on iga kuu motiveeriv sõnum iseendale ja päeva kohal üks soovitus. Näiteks kui unustad öelda kallile inimesele, et armastad teda, naeratada, tänada või ületada oma suurim hirm, siis kalender tuletab sulle seda meelde. Mina valisin enda jaoks  A4 alusel Anne Hanni kalendri, kuid neil on erinevaid variante nii seinale riputamiseks kui ka väiksemaid versioone erinevate disainidega.
Tutvu valikuga SIIN
Muide juba nende lugu on ispireeriv. Seik sai alguse põhikooli õpilasfirmast. Hiljem märkas neid Eesti suurim kalendritootja ja nad laienesid veelgi. Tootevalikust võib leida veel inspireerivaid raamatuid ja minu lemmiku lightboxi. Sellele saad kirjutada mõne enda jaoks olulise sõnumi. Mega cool sisustuselement, kas pole? Tee head, jaga oma kirge, ümbritse end positiivsega, ole tänulik, unista suurelt ja dreams come true! :) Hoia head mõtted endale lähedal ja näed, et maailm muutub veelgi ilusamaks kohaks, kus elada! Koodiga "Kristiina10" saad 10% soodustust ükskõik milliselt SEIK kalendrilt.   


Much love,
Kristiina


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram