Make Up Store - jõulueri

Hei!

Jõulud on peagi ukse ees ja järgneva kahe nädala jooksul teen jõulumeigi-teemalisi postitusi. Seekord keskendun peamiselt Make Up Store'i toodetele, mille sortiment on väga lai, alustades meigitoodetest lõpetades kehahoolduse ja meigitarvikutega. Hiljti sain testimiseks päris mitmeid tooteid. Järgnevates postitustes proovin need kõik läbi.Meigipõhi

Maybelline Fit Me jumestuskreem toonis 115
Make Up Store' concealer -  toonis Milk - muide see on tõesti kattev, kasutasin seda ka silmameigis aluspraimerina, et püsivust lisada ja värv tuleks rohkem esile. Uus lemmik!
Puuder, kontuurija - De Klie Proffesional Makeup paletist.

Silmad

Praimer - Make Up Store concealer - Milk
Make Up Store Safari Palette - must toon ja veinipunane
Make Up Store Eyedust - Camoflage  - LEMMIK! See on nii pigmentne ja  super ilus. Nagu osad juba teavad, ma olen hull harakas, peaaegu kõik mis sätendab meigis on minu must have. Mina kasutasin seda nii, et tegin pintsli natuke märjaks ja tupsutasin laule.
Make Up Store Microshadow - Brown Aloe
Make Up Store Microshadow - Clover
Make Up Store Microshadow - Trust

Lauvärvid on neil tõesti pigmentsed, kerge hajutada. Make Up Store Safari paletti kasutan juba pikemaajaliselt oma töös, ideaalsed värvid klassikalisse õhtujumestusse. Hind on küll kallim, aga seda väärt. Tegelikult ei ole see üldse suur kui võttes arvesse kvaliteeti ja kaua neid kasutada saab. Minu Safari on näiteks kasutuses juba natuke üle aasta. Üksikute lauvärvide hinnad on muidugi soodsamad.


Lainerina kasutasin samuti Make Up Store'i Cake Eyelinerit, mis on mul kasutuses olnud samuti pikemat aega.

Huuled

Paljud ütlevad, et kui huul on tume, siis silm peaks heledam olema. Mina arvan, et kui välja kanda, siis miks ka mitte ei võiks neid mõlemaid koos katsetada kui on ilusti tehtud ja värvid sobivad.Huulepulga alla kasutasin huulepliiatsit  Make Up Store'i - Frosted Berry Matte
Huulepulk - Make Up Store - Mardy Gras GlossyKulmud

NYX Professional Makeup Eyebrow Cream - Soft Brown


Kas selliseid postitusi võiks rohkem olla? Ja võib-olla oleks teil huvi näiteks meigivideote vastu?
Igatahes kui teil on ideid/küsimusi, siis andke teada ja ma kirjutan sel teemal.

Much love,
Kristiina

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram