Kuivad ja katkevad juuksed? Kuidas hoida juuksevärv intensiivsena?

Hei!

Mõtlesin kirjutada enda juuksehooldusest. Võin öelda, et ma olen katsetanud päris mitmeid šampoone ja maske. Kunagi olid mul mustad juuksed, seejärel otsustasin blondiks värvida, mis ei olnud ilmselt parim valik, aga mõeldud-tehtud. Tulemuseks olid katkised juuksed, mis murdusid iseenesest, siis aitas mind Joico K-Pak sari, mis parandas juuste seisukorda oluliselt, niisutades neid ning andes tugevust. Ühel hetkel see enam ei sobinud, ilmselt olid mu juuksed siis tervemad, sest tulemus jäi kuidagi rasune ja raske.
Täna kasutan oma juuksehoolduses Wellat, CHI'd, Kardashiani ja Color Maski.Wella toodetest olen otsustanud šampooni ja keratiinisprei kasuks. Ma ütlen ausalt, palsamit ma ei kasuta, pigem teen maski, aga ei ole ka midagi hullu kui näiteks maskitamiseks pole aega ja pesen ainult šampooniga. Juuksed on siledad ja kergesti kammitavad. Mina armastan kasutada ka keratiinispreid peale juuste föönitamist/sirgendamist. Jätab juuksed veelgi siledamaks ja pehmeks. Lisaks on tal mõnus lõhn.

Kuumakaitsena kasutan CHI'd. Ostsin selle hiljuti, kuid kuidagi on usaldus brändi vastu tekkinud. Olen kasutanud teisi juuksehooldusvahendeid neilt ja väga rahule jäänud. Kindel ilulemmik bränd, mida eelistada.

Kardashiani sarjast olen varasemalt ka kirjutanud. On ja jääb lemmikuks, mis puudutab maske, see teeb juuksed super pehmeks. Samas ma olen üldse maskitamise friik, need lihtsalt jätavad nii mõnusa lõhna alati juustesse. Kuna hetkel mul on hallika alatooniga ombre,siis otstel kasutan Color Maski - Graphite tooni. Neil on erinevatele juuksetoonidele maske. Sellest täiesti piisab, et intensiivset värvi hoida ja samas hoiab raha kokku, ei pea pidevalt käima juuksuris toonimas. Muide olen varasemalt kasutanud nende pruuni maski ja see andis ka korralikult tooni juurde. Kasutan seda nädalas korra või kaks.

Kui teil on ideid või küsimusi, millest kirjutada võiksin, siis andke kindlasti teada :)
Much love
K

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram