Signe Seebid bloggerite meeting & valmista ise imeilhtsalt näo- ja kehakoorija!

Tsauu naised!

Nädal tagasi käisin Signe Seepide üritusel, kus avanes võimalus kohtuda Eesti ja Soome blogijatega. Üritusel tutvusime uute allles välja tulnud toodetega, kuid rääkisime ka juba kauem turul olevast sortimendist. Lisaks näitas Signe, kuidas teha ise keha-või näokoorija. Mina tegin näokoorija porgandiõli ja mandariini eeterliku õliga. Kui kellelgi peaks huvi olema seda järgi teha, siis alljärgnevalt kirjutan "retsepti".Mina tegin porgandiõliga näokoorija, kuna porgand annab kauni jume ja selline koorija valmistab naha ilusti päevitamiseks ette.

1) Näokoorija puhul suhkur. Võib kasutada ka kehakoorija tegemisel, kuid kasutatakse ka meresoola.
2) Porgandiõli 5 tl.
3) Viinamarjaseemnõli 8tl Mina panin natuke rohkem, kuna nagu teiselt pildilt näha oli minu koorija tekstuurilt natuke kuiv. Lisasin 5tl looduslikku glütseriini. Glütseriin hoiab nahas niiskustasakaalu paigas.
4) Lõpuks lisasin 15 tilka mandariiniõli. Lõhn jäi niii mõnus!
5) Kaunistused.                     Mulle tõesti meeldivad nende meestetooted aroom on mahe, samas värske ja ei teki tunnet, et neid lõhnu mehe peal läheb liiga paljuks. Karli must-have on näovõie härradele.
Minu lemmik on Signe toodetest Sidruni-Lavendli kehakoorija ja Lavendlihoolitus.

Saime kaasa ka kingikotid, mis sisaldas huulevõiet, kristalldeodoranti, jalajahutajat, jalaseepi. Kõik on ausalt nii väärt tooted, olin varasemal juba Roosi&Mee huulevõiet kasutanud ja mulle väga meeldis see, kuna toode on looduslik ja kui mõelda, siis kõik mida nahale kanname, läheb kehasse ja väga olulist rolli mängivad ka huulepulgad, palsamid jne, mida tihti tahtmatult sisse sööme.
Kristalldeodorant - mis puudutab deodoranti, siis ma ei ole olnud just selles osas looduslike vahendite austaja, kuna olen varasemalt ühte proovinud ja sellel oli 0 efekti. Signe deodorant toimis.
Jalaseep - mõnus kooriv, usun et kui seda igapäevaselt kasutada, siis võib pehmed kannad saada :)
Jalajahutaja kookosmünt - kuulsin, et see on ideaalne väsinud jalgadele peale pikka päeva. Mina selles osas ei oska öelda, kuid värske tunde jättis igatahes.
                                                


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram