Milline konsiiler, kuhu?See kord kirjutan konsiileritest ehk peitekreemidest. Nii palju on tulnud küsimusi, millist konsiilerit soovitan. Minu esimene küsimus oleks kohe, mille jaoks? Kas silmaalustele, laupraimerina või punetavate kohtade, pigmendilaikude katteks? Kirjutangi enda kogemusest erinevate firmade konsiileritega, mis on meeldinud,  hinnaklass varieerub soodsamast kallimaks, AGA kallim ei tähenda alati, et see ongi parim. Alljärgnev ongi minu kogemus, kui Sinul on mulle midagi head lisaks soovitada, siis anna teada! Loen suure huviga, mida Sina oled harjunud kasutama.


1. Maybelline Master Camo Correcting Palette - LEMMIK! Hetkel kasutan ja arvan, et jään sellele truuks pikaks ajaks. Mulle meeldib see, kuna seal on olemas roheline toon, mis on punetuse katteks, näiteks vistrikud ja ühtlasi kui ei ole vaja nii tugevat katvust, siis on ka nahavärvi toonid küllaltki hea katvusega. Kõige heledamat ehk esimest tooni, kasutan tavaliselt konsiilerina silmade all ja highlighterina kulmu all. Highligter ei pea olema alati sära andev, vaid piisab kui tuua kulmukuju esile heledama tooni abil kui Su enda nahk. Seega on see peaaegu kõik ühes palett.

2. L'Oreal Paris True Match Touche Magique Concealer - Sobib kasutamiseks nii silmade all kui iluvigade katteks, kuid minu isiklik lemmik ta silmaalustele ei ole kui need ei ole just tumedad ja turses. Sellel põhjusel, et ta on liiga kattev kui ei ole mida katta, vaid on soov jätta  lihtsalt värskem ja puhanud jume, tuleks valida pigem kergema katvusega valgustpeegeldav konsiiler. Kindlasti on oluline jälgida, et ta oleks sama tooni enda nahaga või natukene heledam.

3. MaxFactor Pan Stik - Kunagi kasutasin seda, kattis päris hästi, samas kui aknega võitlesin, kandsin seda probleemsetele kohtadele ja need hakkasid kiiresti läikima. Minu jaoks vajas toode kindlasti puudrit.

4. Maybelline Fit me Concealer - Katvus on keskmine, püsib matina pikka aega.5.  L'Oreal Infallible Total Cover Concealer Palette - Kui ma kirjutasin Maybelline paleti puhul, et see on peaaegu kõik ühes palett minu jaoks, siis kes soovivad tumedaid silmaaluseid peita leiavad abi L'oreali paletist kuna lillakas toon neutraliseerib tumedaid silmaaluseid, kahjuks ei ole L'Oreali paletis nii heledat konsiileri tooni kui Maybelline omas.Konsiiler silmalaugudele? Milleks?

Konsiilerit kasutatakse, et pigment oleks tugevam ja silmameik püsiks kauem.

1. Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Mina kasutasin tooni Original ning võin väita, et silmameik püsis küll kauem peal ja toon oli intensiivsem.

2. Make-up Studio Consealer - Banana. LEMMIK! Toodet tuleb küll ohtralt laugudele kanda, kuid pigment jääb väga efektne ja silmameiki on isegi raske maha saada. Toodet võib kanda ka silmaalustele, mina kasutasingi näo konsiilerit laugudel. Seega kaks ühes!


                                                          Kasutasin sel silmameigil nende konsiilerit.

3-4 Maybelline Color Tattoo - Värvid varieeruvad heledamast tumedamaks, mina olen kasutanud põhiliselt tooni  Creme De Rose, muidu täitis oma ülesande, kuid minul tekitas laugudel natuke raske tunde, samas see ei tähenda, et toode oleks halb, vaid võimalik, et minu silmadele mõni koostisosa lihtsalt ei sobinud.

5. SUPRAD! Kui meigikoolis õppisin, siis seal alustasimegi supratega, suprad on põhimõtteliselt sama ülesandega nagu konsiiler ja praimer - silmameigi intensiivsemaks muutmiseks ja kauem püsimiseks. Hea valik, kes naudib meikimist. Suprad peab kindlasti hästi ära hajutama, et tulemus jääks ilus ja üleminekud sujuvad.

6. NYX Jumbo Pencil Milk - Kasutasin heledate lauvärvide praimerina ja silma limaskestal, jätab visuaalselt silmad suuremaks ja tõesti senini parim hele "silmapliiats", mida proovinud olen, mis maha ei kulu iseenesest.

Ilusat suve!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram