WarpaintHei armsad,

Mul avanes suurepärane võimalus katsetada looduslikku  hammastevalgendajat Warpaint. Kirjutangi järgnvas postituses enda kogemusest ning võin juba etteruttavalt öelda, et tegu on ühe mu lemmiku tootega!


Kirjeldus:

WARPAINT on looduslik hammaste valgendaja. See on must, mis valgendab, poleerib ja tugevdab hambaemaili. Lisaks väldib infektsioonide teket, eemaldab raskemetallid ja võitleb hambakivi vastu.
WARPAINT läheneb hammaste valgendamisele holistiliselt ehk ilma kemikaalide ja lisaaineteta. Toodet pole katsetatud loomade peal.
WARPAINT eemaldab efektiivselt tubakast, joogist ning söögist tekkinud plekid ja värvimuutuse.


www.warpaint.ee


Olen kasutanud Warpainti nüüdseks 5 päeva. 2 korda päevas.Tulemused olid märgatavad juba peale esimest korda, kahjuks peale esimest kasutust unustasin pilti teha, kuid ka Karli hambad said valgendatud ning meie koos tehtud pilt on tehtud teisel päeval. Arvesse võttes, et toode on looduslik, ei oodanud nii kiiret muutust, kuid tulemused on ületanud minu ootused.  

Kui kellelgi on plaan enda hambaid valgendada, siis soovitaksin seda kindlasti proovida. Suurepärane tasakaal tervise ja ilu vahel! Kui lisad tellimusse minu koodi: "KristiinaSalumäe" saad postikulu tasuta! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram